Cointreau TRIPLE SEC LIQUEUR
Lichior 50 ml

15 Lei PRB 18 Lei

Preț Bestvalue

15 Lei
3 EUR
În Stoc. Livrare în maximum 1-5 zile
LIVRARE GRATUITĂ Livrare gratuită la domiciliu, pentru comenzi mai mari de 100 lei, și în EasyBox, indiferent de valoarea comenzii, oriunde pe teritoriul României.
RETUR GRATUIT Ai posibilitatea de a face retur în termen de 14 zile de la primirea comenzii, fără penalități și fără a fi necesară invocarea unui motiv.
AMBALAJ PREMIUM “The Little Black Box” este o cutie în care încap o mulțime de vise. Singurul ei scop este să le îndeplinească atunci când ajunge în brațele tale.

TRIPLE SEC LIQUEUR Cointreau Lichior 50 ml

Cointreau – un lichior triplu sec cu aromă de portocale și un caracter extraordinar de proaspăt și rotund. Distilată din coji de diferite tipuri de portocale culese din toată lumea, băutura are un gust puternic de portocale amare și un after taste lung, cu note de portocale caramelizate. Cointreau este excelent într-un cocktail Cosmopolitan, cu suc de lămâi verzi și afine.

TARIE ALCOOLICA
40%
TARA DE ORIGINE
Franta
PRODUCATOR
Rémy Cointreau
UNITATE DE MASURA (VOLUME - MILILITRI)
50 ml
AROMA
Portocale
TIPURI DE LICHIOR
Lichior cu fructe
ARE CUTIE
Nu
SUGESTII DE SERVIRE
Poate fi servit sec sau cu gheata.
CULOARE NATURALA
Nu

EXTRAINSPIRAȚIE

S-AR PUTEA SĂ-ȚI PLACĂ
La preturile marcate cu simbolul verde se adauga taxa de 0.5 Lei/ambalaj a Sistemului de Garantie-Returnare.