ChocoMe RAFINEE - CHOC DRAGEE WITH SEA SALT

50 Lei

Preț Bestvalue

50 Lei
10 EUR
Nu este pe stoc
LIVRARE GRATUITĂ Livrare gratuită la domiciliu, pentru comenzi mai mari de 100 lei, și în EasyBox, indiferent de valoarea comenzii, oriunde pe teritoriul României.
RETUR GRATUIT Ai posibilitatea de a face retur în termen de 14 zile de la primirea comenzii, fără penalități și fără a fi necesară invocarea unui motiv.
AMBALAJ PREMIUM “The Little Black Box” este o cutie în care încap o mulțime de vise. Singurul ei scop este să le îndeplinească atunci când ajunge în brațele tale.

RAFINEE - CHOC DRAGEE WITH SEA SALT ChocoMe Specialitati 120 gr

Pornind de la idea că pentru a avea o ciocolată de calitate trebuie să înțelegi originea boabelor de cacao, fondatorul brand-ului a vizitat multiple plantații și a făcut o cercetare amănunțită a procesului de creare a ciocolatei. A creat astfel ChocoMe, o ciocolată rafinată, de primă calitate, ce îți va oferi o experiență culinară inconfundabilă. Aceste mici delicii au în mijloc migdale siciliene învelite într-un amestec de ciocolată fină, bucățele crocante de napolitană și sare de mare.

UNITATE DE MASURA (GREUTATE - GRAM)
120 gr
GLUTEN
Nu
SET CADOU
Nu
ARE JUCARIE
Nu
CONTINUT
Sare de mare, Migdale
PACKAGE
Formal Gift
AMBALAJ
cutie
FARA ZAHAR
Nu
RECOMANDAT DIABETICILOR
Nu
TEXTURA
Compact
TIP CIOCOLATA
Neagra
ALCOOL
Nu